Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Bursa temizlik şirketleri arasında Bursa'da Uygun ve Kaliteli temizliğin adresi olan NİLPAK ŞİRKETLER GRUBU sunduğu hizmetler içinde temizlik hizmetleriyle sizlere kendinizi özel hissettirecek çözümler üretmektedir.

Nilpak şirketler grubu bünyesinde çalışan temizlik personelleri ile temizliğin her alanında sizlere hizmet sunmaktadır. Endüstriyel alanların temizliği, ev temizliği, inşaat temizliği, işyeri temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, cam ve dış cephe temizliği, ofis temizliği gibi temizlik hizmetlerimiz mevcuttur.

Ev Temizliği:  Evlerimzin günün büyük bölümünü geçiriğimiz alanlardır. Evlerimizde mutfak, banyo, tuvalet, oda ve salon gibi tüm alanların temizliğine özen gösterilmesi gerekmektedir. Evlerimizde temizliğin ihmali durumunda ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilir ve sevdiklerimizin, kendimizin sağlığını riske atmış oluruz. Ev temizliği alanında uzman temizlik çalışanlarımızla sizlere yaşadığınız alanlarda %100 hijyen sunuyoruz.

İşyeri Temizliği: İşyerleri belki de evimiz kadar çok vakit geçirdiğimiz alanlar arasında ilk sırayı alır. İşyeri ve ofis temizliğinde çalışma alanlarının düzenlenmesi, masalardaki tozun alınması çöplerin ve yerlerin temizliği, camların silinmesi gibi aşamalar sayabiliriz. İşyerlerinde çalışanların motivasyonunun korunması adına ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşması adına ferah ve temiz bir çalışma ortamının sağlanması son derece önemlidir.

Fabrika Temizliği: Fabrikalar bünyesinde yüzlerce hatta binlerce  kişinin çalıştığı büyük işyerleridir. Bu işyerlerinin büyüklüğü göz önüne alındığında ve üretimin sanayinin temelini oluşturdukları için çıkan sanayi atıklarının temizliği çalışma alanlarının yemek alanlarının gerek dinlenme alanlarının temizliği son derece önemli ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu alanlarda oluşacak bir anlık temizlik zaafiyeti çok ciddi kayıplara neden olabilir. Böyle alanlarda ortaya çıkacak bir salgın hastalık toplu çalışma alanı olduğu için salgın ve hızlı yayılan hastalıklar ortaya çıkabilir. Nilpak şirketler grubu bünyesinde yer alan personellerimiz işlerinin bilincinde ve profesyonel olarak çalışan gerekli eğitimleri almış çalışanlardır.