İş Gücü Temini

İş Gücü Temini

 

    İsabetli kadro oluşumu, firma vizyonunu önemli ölçüde etkilemektedir. Personellerimizin sadece mesleki yeterliliği değil örgüt (işletme) kültürüne uyumu ve sosyal deneyimi de önemsenmektedir. “Uygun işe uygun eleman” prensibi ile işletmenizde, üretimde ve büro hizmetlerinde görevlendirilmek üzere; Temizlik, çay dağıtım personeli, kalite kontrol, rötuş, paketleme, ambar, yemekhane servisi, sekreter, resepsiyon, santral, bahçıvan, kurye, şoför, forklift operatörü, üretim işçiliği gibi sosyal hizmet personelinin tüm sorumlulukları (kanuni ve hukuki) şirketimize ait olmak üzere hizmetinize sunuyoruz.

    Talebinizde belirtilen mesleki ve sosyal kriterler, personel bilgi bankamızda filtrelenmekte ve uygun adayların listesi elde edilmektedir. Aynı zamanda iş ortaklarımız olan İŞKUR – HALK EĞİTİM – MESLEK LİSELERİ – dışında, basın yayın organları, bölge muhtarlıkları gibi kaynaklarımızı değerlendirerek havuzumuza kattığımız adaylar, İnsan Kaynakları Bölümü’müz tarafından yapılan mülakatlar, karakteristik ve sosyal testlerle potansiyel iş gören aşamasına taşınmaktadır. Görüşme ve test sonuçları olumlu personel adaylarımız oryantasyon eğitim sürecine adım atmaktadırlar.Eğitim sonunda her aday için eğitimlere verdiği tepkiyi ölçmek amacıyla bir test yapılmaktadır.
Tamamlanan süreçle onay alan personellerin işe giriş evrakları oluşturularak SSK girişleri yapılmaktadır. İşbaşı yaptırılacak iş görenin özlük dosyalarının bir kopyası da  işverene teslim edilmektedir.